Přestěhovaly jsme se! Nově nás najdete na adrese Sokolská 4, Brno 60200, otvírací doba út - čt 14 až 19 hod, pá 14 až 18 hod. Těšíme se na vás!

Reklamace a vrácení zboží

Vrácení a reklamace

VRÁCENÍ

Pokud nejste se zbožím, které jste obdrželi, spokojeni, můžete ho do 14 dnů od převzetí vrátit.

Jedná se však pouze o zboží, které nebylo na základě vašich požadavků nijak upravováno  (tzn. nelze vrátit sukně ušité na míru, šaty, které byly upraveny na vaše míry, prodlužená či zkrácená trička atd).

Nejprve prosím vyplňte reklamační formulář týkající se vratek, na který budete přesměrováni poté, co níže vyplníte adresu:

 

 

O stavu vaší vratky vás budeme průběžně informovat.  Prosím kontrolujte si v emailové schránce složku SPAM, příp. PROMOAKCE. Občas se stane, že do ní tyto emaily padají.

 

Vrácené zboží zasílejte na adresu:

Reparáda
Sokolská 4
602 00, Brno
 

Veškeré náklady spojené s navrácením zboží jsou v tomto případě hrazené vámi. Částku za zboží (vč. poštovného ve výši 69 Kč) vám vrátíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali a to na účet. Pokud ji chcete vrátit jinak (např. jiné číslo účtu), kontaktujte nás.

Nenošené zboží prosím zasílejte pečlivě zabalené a označené, aby po cestě nedošlo  k jeho poškození. Zboží si samozřejmě můžete vyzkoušet (jinak byste nezjistili, že vám nesedí), pokud bude ale nošené, pak ho už nelze vrátit. 

 

REKLAMACE

Pokud jste zjistili, že jste obdrželi vadné zboží, příp. se vada projevila v období 6 měsíců od zakoupení, tak nám prosím níže vyplňte vaši emailovou adresu. Díky tomu se dostanete na webový formulář, ve kterém uvedete veškeré informace týkající se reklamace.

 

 

O stavu vaší reklamace vás budeme průběžně informovat.  Prosím kontrolujte si v emailové schránce složku SPAM, příp. PROMOAKCE. Občas se stane, že do ní tyto emaily padají.

Adresa pro zaslání zboží:

Reparáda
Sokolská 4
602 00, Brno

 

Zákonná lhůta pro vyřízení reklamací je 30 dnů, snažíme se ale vše řešit co nejdříve.

Pokud nebude možné zboží opravit či vyměnit, tak máte nárok na odstoupení od smlouvy a my vám za reklamované zboží vrátíme zpět peníze. 

Více informací najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.