Pracovní pozice

Expedice a administrativní činnosti

Do našeho týmu hledáme brigádníka/brigádnici na vychystávání objednávek z eshopu, skladové práce a administrativu s tím spojenou. 

Důležitý je pozitivní vztah k práci, ochota učit se nové věci, manuální zručnost, přesnost a pečlivost. Zkušenost z podobné pozice výhodou. 

Ideálně 3x týdně dopoledne na 3-4 hodiny. Smlouva: DPP, 130 Kč/ hod.  Místo výkonu práce: Brno, Třída kapitána Jaroše 39/A, 602 00.

 

Prodejní asistent/ka

Hledáme šikovnou brigádnici/brigádníka, kteří posílí náš prodejní tým. 

Důležitý je pozitivní vztah k lidem (i k práci:) a chuť prodávat. Je potřeba naučit se naši produktovou nabídku a vhodně ji prezentovat zákazníkům.

Ve chvílích, kdy je prázdný obchod je náplní práce i pomoc s vychystáváním objednávek z eshopu a různé činnosti dle potřeby (např. naskladňování produktů, pomoc s inventurou, drobná administrativa). 

Ideálně 1-2 x týdně odpoledne (13:30 - 19:30 hod) . Smlouva: DPP, 130 Kč/ hod.  Místo výkonu práce: Brno, Třída kapitána Jaroše 39/A, 602 00.

Zkušenost z podobné pozice výhodou.

 

V obou případech preferujeme dlouhodobější spolupráci, v případě oboustranné spokojenosti se nebráníme kariérnímu růstu a změně pracovní smlouvy. Zájem o slow fashion a ekologii výhodou.

Bonus: sleva 30 % pro zaměstnance na naše zboží (i přírodní kosmetiku), testování nových produktů, prima kolektiv lidí na stejné vlně.

 

Copywriter/ka se slovenským jazykem

Rádi bychom expandovali na Slovensko, hledáme tedy někoho, kdo nám pomůže s překladem eshopu, tak aby texty měli šťávu :) Kromě eshopu potřebujeme přeložit a otextovat i jiné materiály.

Reference a ukázky textů prosíme zaslat na reparada@reparada.cz

 

 

V případě zájmu pošlete životopis a pár slov o sobe na reparada@reparada.cz. Moc se na Vás těšíme! :)

 

Reparada-obchod10