Kontrola a skládání našitých kousků (DPP, manuální práce)

Hledáme někoho, kdo nám pomůže překontrolovat a poskládat čerstvě ušité kousky.

Časový rozsah:

2x týdně cca 3 hodiny (ideálně pondělí a čtvrtek 8 - 11 hod, příp. úterý a pátek).

Náplň práce:

  • vytisknout si z PC štítky
  • poskládat oblečení, dát do sáčků, přidat štítek
  • zkontrolovat, zda na oblečení nejsou nějaké nedostatky
  • odnést zakázky do obchodu

Požadavky:

  • možnost pracovat pravidelně 2x týdně v uvedeném čase
  • naučit se rozpoznat typy našich výrobků, látky ze kterých je šijeme
  • návyk pracovat manuálně v odpovídajícím tempu
  • samostatnost
  • ideálně pozitivní, nekonfliktní povaha

Místo výkonu práce: Brno (Štefánikova)

 Nabízíme:

Možnost vyčistit si hlavu při manuální činnosti :)

Smlouva na DPP, 130 Kč/hod.

Bonus: sleva 30 % pro zaměstnance na naše zboží (i přírodní kosmetiku), testování nových produktů.

Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

Termín nástupu: červen 2022

Zájemci prosím napište nám něco o sobě na adresu reparada@reparada.cz s předmětem emailu Práce - skládání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení