Obsluha e-shopu a skladu (DPČ/HPP)

Hledáme novou kolegyni/kolegu, která/který by si vzal/a na starosti obsluhu našeho e-shopu. Žádné speciální vzdělání není potřeba, hledáme spíš někoho praktického, aktivního, pozitivně naladěného, kdo si umí poradit a je rád, když práce odsýpá.

Jedná se o vychystávání objednávek, balení balíčků, vyřizování emailů a vratek a činnosti s tím spojené.

Pracovní náplň:

  • vychystat objednávky z e-shopu a připravit je na odeslání
  • zodpovědět emaily a vyřešit požadavky v nich uvedené
  • zkontrolovat a vyřešit vratky
  • různorodé činnosti týkající se e-shopu a skladu

A naše požadavky? Nejdůležitější je pro nás najít někoho, kdo bude schopen:

  • milé a vstřícné komunikace se zákazníky (i telefonicky)
  • zabalit hezky a svižně všechny objednávky
  • samostatnosti a umět si poradit (vyřešit ztracený balíček, šaty na poslední chvíli, dárek pro manželku i naštvanou zákaznici)
  • umět pracovat na PC (stačí kancelářská znalost - excel, google disk atd.), znalost prostředí shoptet výhodou
  • dotahovat věci a řešit je včas

Předchozí zkušenost s podobnou prací velkou výhodou.

Časový rozsah:

3 - 4 x týdně 3 - 4 hodiny, místo práce: Brno (Třída kapitána Jaroše).

Případně i 8 hodin, pokud by šlo i částečný prodej v obchodě.

Nabízíme:

Smlouva na DPP/DPČ/HPP, 160 Kč/hod.

Bonus: sleva 30 % pro zaměstnance na naše zboží (i přírodní kosmetiku), testování nových produktů.

Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

Termín nástupu: ihned

Zájemci prosím pošlete nám CV na adresu reparada@reparada.cz s předmětem emailu Práce - obsluha e-shopu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení