Prodavač/ka v showroomu (DPP/DPČ)

Hledáme usměvavou, komunikativní a pozitivně naladěnou brigádnici/brigádníka k nám do obchodu do týmu. Důležitý je vztah k módě a estetice, pečlivost, cit pro skvělý zákaznický servis.

Pracovní náplň:

  • komunikace se zákazníky
  • poradenství týkající se nákupu - doporučení vhodných kousků, jejich kombinování atd.
  • prezentace našich výrobků - střih, materiál, údržba
  • udržování prodejny i vystaveného oblečení v hezkém stavu - občasné žehlení, doplňování cedulek, porovnávání oblečení
  • skládání a zařazování zkoušeného oblečení
  • komunikace s výrobou - předávání zpětné vazby zákazníků týkajicí se jednotlivých modelů, hlášení chybějících kousků atd.
  • ve chvílích prázdné prodejny vychystávání objednávek z e-shopu, případně zpracování vratek
  • storíčka z obchodu

Požadavky

  • vztah k módě (musí vás bavit chodit do práce hezky oblečení a doporučovat, jak se hezky obléct ostatním)
  • zkušenost s prodejem a komunikací se zákazníky (např. jako hosteska, prodej v obchodě)
  • hledáme spíš komunikativní, extrovertní typy
  • pečlivost  a cit pro pořádek (je potřeba udržovat obchod srovnaný, zkoušené kousky znovu hezky poskládat a zařadit, rozházené výrobky přerovnat, všimnout si rozepnutých knoflíčků, odpadnutých cedulek, ramínek otočených špatným směrem)
  • schopnost dělat více věcí zároveň a umět si poradit

Časový rozsah:

1 - 2 x týdně 6 hodin (13:30 - 19.30), místo práce: Brno (Třída kapitána Jaroše).

Nabízíme:

Smlouva na DPP/DPČ, 150 Kč/hod.

Milé a hezké prostředí.

Bonus: sleva 30 % pro zaměstnance na naše zboží (i přírodní kosmetiku), testování nových produktů.

Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

Termín nástupu: ihned

Zájemci prosím pošlete nám CV na adresu reparada@reparada.cz s předmětem emailu Prodavač/ka v showroomu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení