Vytváření reels (DPP, kreativní práce)

Hledáme ideálně dvojici kamarádek, třeba z řad našich zákaznic :), které u nás jednou měsíčně natočí sadu krátkých videí reels s především módní tématikou.

Časový rozsah:

1x měsíčně cca 8 hodin (výstup 8 videí)

Náplň práce:

  • vymyslet témata, zkonzultovat je
  • na základě těchto témat si v obchodě nachystat oblečení, natočit, sestříhat a okomentovat reels
  • být nejen tvůrcem reels, ale i jejich modelkou :)

Požadavky:

  • zkušenosti s tvorbou obsahu (i pro vlastní feed)
  • cit pro značku a estetično
  • umět nachystat, natočit, sestříhat a zpracovat krátká videa reels pro fb, instagram a tiktok

Místo výkonu práce: Brno (náš obchod)

Nabízíme:

Smlouva na DPP, 400 Kč/hod za osobu plus barter s ohledem na počet a kvalitu videí

Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

Termín nástupu: ihned

Zájemci prosím napište nám něco o sobě na adresu reparada@reparada.cz s předmětem emailu Práce -Reels a pošlete nám fotku sebe a ukázky vaší tvorby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení