Výdejní okénko v kamenném obchodě: po,st,pá 14 - 17 hod

Deo krystal alun

Krystalový deodorant - alun je vysoce čistý přírodní krystal, jediný svého druhu. Krystalem je provléknutý lýkový provaz pro snadnější uchopení nebo zavěšení. Alun je dodáván ve lněném sáčku s připnutým informačním letákem, zcela bez plastu.

Skladem
Kód: 8103
399 Kč
Kategorie: Zdraví a krása
Typ produktu: Deodorant

Pravý kamenec je průhledný až poloprůhledný, někdy mírně zakalený, vždy se však vyznačuje viditelnou celistvou minerální strukturou a žilkováním. CosmetikaBio alun je ručně lámaný a broušený krystal. Vzhled a tvar každého jednotlivého alunu se liší v závislosti na kusu minerálu, že kterého byl ulomený. Pravý krystal bezpečně poznáte i podle toho, že není na rozdíl od toho falešného slepený z jednotlivých zrníček. Struktura pravého krystalu je celistvá. Pozor na falešné aluny, které se vyrábějí slepováním malých zrníček buď odpadu z broušení nebo chemicky vyráběným kamencem. CosmetikaBio alun je unikátním produktem. Funkcí a vlastnostmi s ním falešné kamence nelze srovnávat.

Krystalový deodorant alun nijak nevoní a je tak možné jej kombinovat s parfémem. 

Krystalový deodorant má vícero využití: po holení dezinfikuje a zabraňuje tvorbě pupínků a zarůstání chloupků, tlumí bolest po komářích štípancích a výborně funguje proti zápachu potu. Samotný alun vám vydrží minimálně rok pravidelného používání. vvv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: