Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1900 hodnocení
5
1881x
4
9x
3
3x
2
1x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MM
Miroslava Macháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2025
Vše v pořádku, zase se vrátím 😊💕
GH
Galina Holcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2025
Obchod jsem objevila náhodou, funguje dobře. Vyzkoušeno od nastavení hlídacího psa po nákup sukně. Vše jednoduché, rychlé, bez potíží. Určitě se vrátím.
HB
Hana Bělinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
Moje první objednávka - letní košilové šaty nádherné, krásná barva. Děkuji moc.
KN
Kateřina Nekudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
Vstřícný přístup. Rychlé jednání.
JJ
Jarmila Ježková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2025
J
Jaroslava
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2025
Mám několik triček a kalhotek. Pěkné barvy i střihy a materiál se dobře nosí.
RB
Renáta Brožová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
Vše z tohoto obchodu prostě miluji! Jsou to kvalitní kousky, které vydrží.
MK
Marie Kopáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
MM
Marie Molinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2025
MM
Marie McClellan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2025
IH
Iva Hinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
Mooc!
JH
Jindřiška Hřívová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
LT
Lukáš Turza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
JŠ
Jana Šoulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
Jsem moc spokojena, dodani je velice rychle a kousky krasne a kvalitni, objednavsls jsem ponekolikate. Miluji české oblečeni a dekuji.
MM
Martina Malatincová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
MS
Magdaléna Stříteská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
MZ
Monika Zárybnická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
DD
Denisa Dudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
Vždy jsem se vším naprosto spokojená ❤️
MB
Markéta Blašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Moje první objednávka a velká radost z ní 😊👍 krásné kousky, kvalitní materiál. Moc děkuji a přeji, ať se značce dál tak daří ❤️
