Tento týden DOPRAVA ZDARMA s kódem: nadovolenou (pro objednávky v euro: "nadovolenouEUR").
Platí od 22.6. do 28.6.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1902 hodnocení
5
1883x
4
9x
3
3x
2
1x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

BH Avatar autora Barbora Veselá Huličková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.2.2025
Nakupovala jsem již několikrát. Mohu jen doporučit :-)
MZ Avatar autora Monika Zantova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.2.2025
LK Avatar autora Lenka Kušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.2.2025
EB Avatar autora Eva Bártová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.2.2025
Střihy i materiály jsou nádherné a příjemné na dotek i nošení. Nemůžu se dočkat dalších kousků. Moc děkuju! ♥️
DP Avatar autora Dominika Purzitidisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.2.2025
AP Avatar autora Andrea Petříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2025
Naprosta spokojenost:)
KJ Avatar autora Kateřina Jančíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2025
Krásné oblečení, skvělá domluva a následná komunikace, péče o zákazníka taky perfektní.
E Avatar autora Eli P. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2025
Krasne ako vzdy, vyborny, kvalitny material, radosť nosiť kúsky z Reparády. Ako vzdy, vynikajúca komunikácia s obchodom :) Ďakujem a želám Vám všetko dobré :)
Avatar autora Kateřina Švrčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.2.2025
Reparada je laska ❤️.
RS Avatar autora Romana Světláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2025
PP Avatar autora Pavel Pitner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.2.2025
S Avatar autora E. Sz. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.2.2025
Reparáda je prostě paráda! Miluji úžasné látky a barvy, jsou to nejlepší kousky v mém šatníku. Vždy doporučuji každému. :)
G Avatar autora Gabriela R. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Velmi rychlé vyřízení objednávky, kvalitní oblečení, velikosti sedí a barvy jako na foto. Doporučuji.
MJ Avatar autora Martin Junek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Děkuji za podniky, jako je ten Váš. Velmi milý obchod se skvělými kousky. Je pravda, že zboží, které jsem nakoupil, není pro mne, ale rozhodně jsem zaslechl od mojí ženy jen chválu. Určitě zde nakoupím zas.
DF Avatar autora Dana Fischerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Rychlé doručení, krásné a kvalitní oblečení, skvělá čokoládka. Jen je bohužel málo těch úžasných kousků skladem, čekala jsem pár měsíců, než jsem mohla objednat za dárkový voucher ,ale stálo to za to. Jste úžasný.
IF Avatar autora Irena Fišerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Doporučuji. Rychlé odeslání. Spokojenost!
SM Avatar autora Sarka Mazochova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2025
Vsechno funguje jak ma, velikosti sedi, materialy, barvy, vse jak je inzerovano. Velka spokojenost.
MM Avatar autora Magdaléna Matušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2025
Naprostá spokojenost. Rychlé odeslání, kvalitní a příjemné oblečení. Mohu doporučit!
GR Avatar autora Gabriela Roušalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2025
Váš obchod jsem objevila teprve nedávno a tento týden poprvé objednala. Dnes balíček s kolovou sukní, šaty, bamboo tričkem atd... dorazil. Všechno krásně sedí, materiál je úžasný a barvy odpovídají fotkám. Moc děkuji za rychlé vyřízení objednávky a krásné slušivé oblečení. Velmi mě potěšila i kartička s poděkováním.
KK Avatar autora Kristýna Kuldová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2025
Dobrý den, Jsem s vaším obchodem spokojená. Nakupuji u vás přes internet a všechno je v nejlepším pořádku. Je s vámi i skvělá komunikace stran odesílání balíčku. Vždycky jsem plně informována v jaké fázi se moje objednávka nachází. Mam jedinou poznámku, někdy váhám jestli si mám kousek objednat, protože si nejsem jistá jak mi bude sedět... Kalhoty jsem si objednala až když jela kamarádka do Brna a máme prakticky stejnou postavu (jsme menší a máme slovanský zadek), tak jsme se rozhoupala ke koupi. Nevěřila jsem, že mi sednou. Chci tím říct, že je škoda, že nemáte víc modelek které nejsou jen štíhlé a krásné. Chápu, že se lépe prodává, pokud je oblečení na štíhlé ženě, ale to nejsme všechny... Přeji vám krásné dny a děkuji že jste Kristýna

Ovládací prvky výpisu

1902 položek celkem