Tento týden DOPRAVA ZDARMA s kódem: nadovolenou (pro objednávky v euro: "nadovolenouEUR").
Platí od 22.6. do 28.6.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1904 hodnocení
5
1885x
4
9x
3
3x
2
1x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KT
Kateřina Túčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2023
DH
Darina Havrlantová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2023
ZF
Zuzana Friesová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
První nákup a určitě ne poslední. Super rychlé odeslání. Rozhodně jste na mě udělali dojem. :)
IČ
Ivana Červená
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
BŠ
Bohdana Šůhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
NB
Nikola Blažkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2023
Rychle dodani
Krasny vzkaz
Super leginy - velmi prijemne, vhodne i pro lidi s ekzemem
Urcite to neni muj posledni nakup
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2023
velmi rychlé dodání, moc hezké výrobky. Doporučuji!
LD
Lucie Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2023
JH
Jana Hajdučková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2023
Šaty krásné, příjemné materiály, skvěle sedí. Rychle doručení. Jako vždy perfektní! :)
TV
Tereza Vašinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2023
Šaty Dorothea 3/4 rukáv. Velmi kvalitní materiál a zpracování, určitě nezůstanou pouze u tohoto kousku.
MM
Marie Michálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2023
Šaty Meda ve švestkové barvě jsou nádherné.
Střih je úžasný, šaty skvěle kopírují postavu a mám je ke kolenům(měřím 173 cm).
Na těle jsou moc příjemné.
Rychlost dodání druhý den je třešničkou na dortu!
JK
Jana Koutna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2023
skvělé materiály. V oblečení se cítím velmi příjemně, taková druhá kůže. I po několika nošeních a praních vypadají pořád stejně :)
EL
Eva Lorenc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2023
Neuvěřitelná rychlost dodání - druhý den jsem měla šaty doma! Jsou měkké, pružné, mám kolovou sukni - Osudové - sukně je nádherná, ale trochu těžká, takže na ramínko šaty věším složené za sukni, bojím se, aby se nevytahaly. Mám červenou barvu, je zářivá, vypadám v ní mladší, sedí perfektně, materiál ohromně příjemný. Jsem vracející se zákaznice, takže to také vypovídá o tom, že jsem s touto značkou spokojená.
LJ
Lucie Javůrková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2023
Neuvěřitelná rychlost dodání, milý přístup a věci jsou opravdu nádherné! Úžasný materiál, střih i provedení. Byla jsem nadšená hned po vybalení balíku, kde byly šaty Osudová Dorothea a Bamboo trička Odetta! Jsem ráda, že jsem se konečně dokopala k objednání a ne jen k pokukování na eshop! :))
LD
Linda Diabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2023
Přišel mi kabátek Heda tmavě modrý a jsem naprosto nadšená, rozhodně jsem neviděla hezčí a kvalitnější trenčkot, ta kvalita je opravdu velmi znát. Střih sedne moc hezky, nikde nic neodstává, ani vršek, což by se při tomto střihu mohlo stát. Velikost sedí taky skvěle, jako by byl šitý na míru. Dělá hezkou postavu. Hezky zvolená podšívka, barva, oceňuji hluboké kapsy s kapsičkou na mobil a líbí se mi i vybraná látka na samotný kabát. Kdo by váhal případně kvůli ceně, tak tohle je dobrá investice. Za mě tedy všechny hvězdičky :-)
MZ
Marie Zlochová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2023
Rychlé doručení, skvĕlé zboží a super komunikace.
DS
Dajana Székelyová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2023
ZS
Zuzana Střítecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2023
KA
Klára Andrejčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2023
Krásné šaty i trička s mým oblíbeným lodičkovým výstřihem, rychlé dodání. Jen nesmíte dlouho váhat, jinak na vás nezbyde vaše velikost!
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2023
Mají nádherné a pečlivě ušité oblečení, velikosti přesně sedí a celý proces od objednání až po dodání je rychlý a spolehlivý!
