Osudové bambusové šaty

O princeznovsky elegantních a pohádkově pohodlných šatech s kolovou sukní mnohé z nás snily už jako malé holky. Máme radost, že si tenhle malý dětský sen můžeme plnit.

#showmore#

Úplně první Osudové kolové šaty jsme ušili v červené barvě. Byly výrazné, ženské, měly výstřih na zádech a krásně splývaly. A tak se stalo, že to okamžitě byla láska. Od té chvíle vzniklo celkem 8 variant bambusových šatů s kolovou sukní. Říkáme jim Rozálie, Dorothea, Marta, Amabile, Adina, Odetta, Josefína a Melánie. Každé mají trošku jiný výstřih (rozdíly ve výstřizích si rozebereme níže), ale že jsou všechny naše osudové, to pořád platí. V bílé barvě se dokonce staly oblíbenými svatebními šaty.

Věříme, že tuhle naši milovanou kombinaci pohodlí a elegance si na první dotyk oblíbíte i vy.

Šaty šijeme ve dvou gramážích bambusu: lehčí na léto a silnější na zbytek roku.

Letní šaty mají krátké rukávy, šaty z prémiové vyšší gramáže jsou ušité s elegantním tříčtvrtečním rukávem. Jaký je mezi nimi rozdíl? Šaty z vyšší gramáže vypadají slavnostněji, šaty z nižší gramáže působí jako klasické letní šaty – vzdušně a rozevlátě. Osudové bambusové šaty mají standardně sukni po kolena (60 cm), ale v nabídce máme i pár kousků s kratší sukní.

A jak je to tedy s těmi výstřihy?
Preferujete nadčasovou klasiku? Doporučujeme zaměřit se na šaty s lodičkovým (Amabile) nebo kulatým (Marta) výstřihem.

Raději byste něco rafinovanějšího? Co třeba odkrýt záda? Šaty Dorothea mají vepředu lodičku a na zádech kulatý výstřih. Šaty Rozálie jsou s kulatým výstřihem vepředu i vzadu.

Milujete zajímavé a propracované výstřihy? Prohlédněte si osudové bambusové šaty s límečkem (Melánie), kapkou (Adina), vázankou (Josefina). Nebo sáhněte po výstřihu Odetta inspirovaném elegantní labutí šíjí.

P. S.: Nezapomněli jsme ani na kapsičky.

Nejprodávanější

19 položek celkem

Cena

20902390
120902390

Barva

Délka rukávu

Délka sukně

Materiál

Střih

Typ výstřihu

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 19