Pojďte k nám pracovat! Hledáme ŠVADLENU na HPP a také nabízíme BRIGÁDU: skládání oblečení a výpomoc s vychystáváním produktů do balíčků. Pište na: vyroba@reparada.cz. Těšíme se!

Jak jsme oslavili 10 let

Jak Reparáda oslavila 10 let? Začtěte se s námi a nalaďte se na atmosféru narozeninového večera.

 

Večer propletený módou

Kytice, raut, balónky. V Reparádě na Jarošce svítí všechna světla. Kolemjdoucí ve venkovní tmě zvědavě nakukují do prozářených výloh. Uvnitř je totiž živo pracuje tu celý reparádní tým. Žehlíme oblečení, ladíme raut, hudbu, projektor. Vizážistka hbitě líčí modelky, zatímco fotografka Dina zachycuje lehkou nervozitu přítomných. Klapne to? Přijde vůbec někdo?

 

Přípravy vrcholí generální zkouškou módní přehlídky. Kontrolujeme outfity, make-up, načasování i hudbu.

 


V taštičce je i zimní svíčka od Rozvoněno, mýdlo MusK, vzorky a sleva na kosmetiku Bluberry Hill. Nechybí ani sleva na luxusní spodní prádlo Caresse. Všem partnerům za dárky děkujeme.


Zanedlouho je obsazené i poslední místečko a oslava může začít.

 

Přes překážky ke hvězdám

Per aspera ad astra zní úvodní citát, kterým moderátorka Tereza Bek zahajuje úvodní slovo. Hosty vítá také zakladatelka a majitelka Reparády Katka. Jste připraveni? Módní přehlídka začíná.

Obchodem a sousední kavárnou Anoda prochází jedna modelka za druhou. Pózují, tančí mezi hosty. Ještě aby ne, když některé z nich přitančily z baletní školy Baletkou. Diváci oceňují také modelku Martinu maminku naší dvorní modelky Radky. 

 

V elegantních modelech to našim Reparádnicím tuze sluší. Každá modelka vystřídá tři outfity se staršími i novými kousky. Krásná podívaná končí bouřlivým potleskem.

Oslava ale ještě rozhodně nekončí. Moderátorka hostům vypráví o podnikatelské cestě vedoucí k úspěchu Reparády. Katka hostům popisuje outfity, které mají modelky na sobě. Poděkuje členům týmu a hlavně švadlenám, které za hlasitého potlesku přichází do centra dění. Společně s Katkou sfouknou svíčky na nádherném (a výborném!) dortu od Kachna dortuje. 

Následuje volná zábava. Nebo ne? Spousta hostů míří do obchodu, kde si zkouší a nakupují oblečení. O kousky je takový zájem, že zákazníkům pomáhám s výběrem i já, markeťačka  – taky Katka. 

Večer jsem shrnula do tohoto Reelu, určitě si ho dejte. Dýchne na vás atmosféra oslavy milníku v reparádní historii. Přinesla další důkaz, že Reparáda není jen módní značka, ale i komunita, která spojuje lidi skrze lásku k pohodlí a eleganci.

 

Děkujeme všem, co přišli, i těm, co nás podporovali na dálku. Děkujeme organizačnímu týmu, švadlenám, moderátorce, modelkám a všem, co jsou s Reparádou spojeni. ♥

 

Na viděnou na Fashion Open Studios 1.-2. prosince 2023! Sledujte nás na Instagramu, ať vám neuteče info o dalších akcích.


Autorkou článku je Kateřina Černá. Fotky vyfotila Dina Khusainova.