Osudové bambusové šaty

O princeznovsky elegantních a pohádkově pohodlných šatech s kolovou sukní mnohé z nás snily už jako malé holky. Máme radost, že si tenhle malý dětský sen můžeme plnit spolu s vámi.

#showmore#

Úplně první Osudové kolové šaty jsme ušili v červené barvě. Byly výrazné, ženské, měly výstřih na zádech a krásně splývaly. A tak se stalo, že to okamžitě byla láska. Od té chvíle vzniklo celkem 9 variant bambusových šatů s kolovou sukní. Říkáme jim Rozálie, Dorothea, Marta, Amabile, Adina, Viktorie, Odetta, Josefína a Melánie. Každé mají trošku jiný výstřih (rozdíly ve výstřizích si rozebereme níže), ale že jsou všechny naše osudové, to pořád platí. V bílé barvě se dokonce staly oblíbenými svatebními šaty.

Věříme, že tuhle naši milovanou kombinaci pohodlí a elegance si na první dotyk oblíbíte i vy.

Šaty šijeme ve dvou gramážích bambusu: lehčí na léto a silnější na zbytek roku.

Letní šaty mají krátké rukávy, šaty z prémiové vyšší gramáže jsou ušité s elegantním tříčtvtečním rukávem. Jaký je mezi nimi rozdíl? Šaty z vyšší gramáže vypadají slavnostněji, šaty z nižší gramáže působí jako klasické letní šaty – vzdušně a rozevlátě. Osudové bambusové šaty mají standardně sukni po kolena (60 cm), ale v nabídce máme vždy i pár kousků s kratší sukní.

A jak je to tedy s těmi výstřihy?
Preferujete nadčasovou klasiku? Doporučujeme zaměřit se na šaty s lodičkovým (Amabile), kulatým (Marta) nebo véčkovým výsřihem (Viktorie).

Raději byste něco rafinovanějšího? Co třeba odkrýt záda? Šaty Dorothea mají vepředu lodičku a na zádech kulatý výstřih. Šaty Rozálie jsou s kulatým výstřihem vepředu i vzadu.

Milujete zajímavé a propracované výstřihy? Prohlédněte si osudové bambusové šaty s límečkem (Melánie), kapkou (Adina), vázankou (Josefina) nebo naši novinku Odetta inspirovanou elegantní labutí šíjí.

P. S.: Nezapomněli jsme ani na kapsičky.

Nejprodávanější

109 položek celkem

Cena

8902490
18902490

Barva

Délka rukávu

Délka sukně

Materiál

Střih

Typ výstřihu

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 109
Nahoru
Další produkty